IC50 İçin başvuru çağrısı

20 Mart 2018 Salı - 09:45
Kategori: CPT

PAYLAŞ

IC50 İçin başvuru çağrısı
IC50 İçin başvuru çağrısı

Kardeş dergilerimizden International Cranes and Specialized Transport tarafından dünyanın en büyük vinç işletmecilerini göstermek amacıyla hazırlanan listeye girmek için başvuru zamanı geldi

Dünyanın en büyük vinç filo işletmecilerini göstermek üzere sektörde bir ilk olarak düzenlenen IC50 listesi, her geçen yıl daha fazla ilgi görmeye devam ediyor. Bu yılın listesi için elimizde başvurular ulaşmaya başladı ve siz de firmanızın bu önemli sıralamada yer almasını sağlama olanağına sahipsiniz. Firmaların IC50 değeri, 1 Mayıs 2018 tarihi itibarıyla filolarındaki tüm mobil ve paletli vinçlerin ton-metre cinsinden yük kapasitesi toplanarak elde ediliyor. Başvuru için ilgili internet sayfasındaki formu doldurup gönder simgesine tıklamanız yeterli. Değerlendirme sürecini kolaylaştırmak üzere, filonuzdaki vinçlerin listesini de bize ulaştırmak isterseniz, lütfen her bir vincin markası, modeli, tipi, kapasite değeri ve adedini de belirtiniz. Form hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek ya da ton-metre cinsinden kapasite değerlerini hesaplama konusunda yardım almak isterseniz, +44 (0)1892 786206 numaralı telefondan editörümüz Alex Dahm’a ulaşabilir ya da alex.dahm@khl.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

IC50 için notlar

* Tüm IC kapasite değerlerinin, ton-metre cinsinden azami yük momenti şeklinde verilmesi gerekmektedir.

* Kafes bomlu, paletli ve tekerlekli mobil vinçler için düzenlenen IC endeksi, kule vinçleri içermemektedir. Lütfen hesaplamalarınıza kule vinçleri dahil etmeyiniz. Filonuzda kule vinçler de bulunuyorsa, IC Kule Vinç Endeksi başvuru formunu isteyebilirsiniz.

* IC endeksine artık özel yük kaldırma ekipmanları dahil edilmemektedir. Lütfen hesaplamalarınıza bu ekipman tipini eklemeyiniz.

* IC endeksinde paletli ve tekerlekli mobil vinçler için vereceğiniz yük kapasitelerine, elinizde bulunan süper-lift yük kaldırma ataşmanları ile elde edilen azami kapasite değerlerini de eklemelisiniz.

* IC endeksi, bu yılın 1 Mayıs günü itibarıyla filonuzda bulunan tüm ilgili vinçler dikkate alınarak hesaplanmalıdır. Siparişini verdiğiniz, ancak henüz teslim edilmemiş vinçler dikkate alınmamalıdır.

* IC dosyasının basılı içeriğine katkıda bulunmak için, vinçlerinizi çalışırken gösteren bazı fotoğraflar da ekleyebilirsiniz.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER