,

10 Nisan 2019 Çarşamba - 14:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

,
,

Dünyanın en büyük iş ve inşaat makineleri fuarı "BAUMA 2019" üçüncü gününde de tüm heyecanı ile devam ediyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda fuarı yakından takip eden ve başta Türk firmalar olmak üzere tüm katılımcılarla birebir görüşmeler gerçekleştiren Apa Yayıncılık, Almanya'daki son gelişmeleri aktarıyor.

Almanya'nın Münih şehrinde düzenlenen ve 55 ülkeden 3 bin 500’den fazla katılımcıya ev sahipliği yapan Bauma Fuar'ı bu yıl 16 olan salon sayısını 18’e çıkartarak yeni bir rekora imza attı. 8-12 Nisan tarihleri arasında olacak olan fuara, bu yıl 600 binden fazla ziyaretçi bekleniyor. Fuara katılan firmalar, dünyanın en önemli fuarında yeni ürünlerini sergiliyor. Özellikle son günlerde Türkiye'de yaşanan ekonomik problemler nedeniyle ihracatına büyük önem veren firmalar, fuara özel bir ilgi gösterirken, Türkiye’den fuara yaklaşık 190’a yakın firmanın katıldığı belirtiliyor.

Sanal gerçeklik ile şantiye deneyimi

Bauma 2019, ziyaretçiler içinde  süprizler hazırladı. Bunlardan ilki sanal gerçeklik ile şantiye deneyimi. Ziyaretçiler, dijital şantiyeyi sanal ve genişletilmiş gerçeklik yardımı ile deneyimleyebilecek. Bu sistemin şirketler için bir çok avantajı bulunuyor. Sanal gerçeklik ile kendilerini tamamen dijital olarak sunabilecek olan firmalara, bu sistem, sanal deneyim, planlama ve geliştirme, ileri eğitim ve satış alanlarında tamamen yeni fırsatlar sunacak. Örneğin, çıraklarını gerçekçi koşullar altında - örneğin makine bakımında - örneğin bir vincin iç işleyişini bir müşteriye açıklamak isteyenlerin artık sahadan ayrılması gerekmeyecek.

 
 
 

 

 
 
 
 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER