Enka’da bayrak değişimi

02 Ağustos 2017 Çarşamba - 15:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Enka’da bayrak değişimi
Enka’da bayrak değişimi

Enka Pazarlama’nın yeni Genel Müdürü Nadir Akgün oldu. 1993 yılından bu yana Enka çatısı altında farklı kademelerde görev alan Akgün, Haziran 2017 tarihinden itibaren Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürecek. Makina Market olarak Nadir Akgün ile bir araya geldik ve sorularımızı kendisine yönelttik

1993 yılında Enka Pazarlama bünyesinde satış temsilcisi olarak göreve başlamış olan Nadir Akgün, sonrasında yönetici kadrosunda yer alarak çalışmalarını sürdürmüş. Son olarak İş Makineleri Direktörü olarak görev yapan Akgün, Haziran 2017 tarihinden itibaren de Genel Müdür olarak çalışmalarını sürdürecek. Enka Pazarlama’nın güçlü satış sonrası servis yapılanması ile sektörde fark yarattığını belirten Akgün, en temel amacının, var olan bu güçlü ağı korumak olacağını kaydetti.

Enka Pazarlama’da genel müdürlük bayrağını devraldınız. Yeni göreviniz hakkında neler söylemek istersiniz?

Her şeyden önce Enka Pazarlama çok güçlü bir şirket. Hem üreticilerimizin ürettiği ürünlerin kalitesi açısından, hem de Enka Pazarlama’nın satış sonrası servis kültürü açısından çok iyi bir mirası devraldığımı söylemem gerekiyor. İş makinesi sektöründe iyi bir marka olmak ve iyi bir pazar payı elde edebilmek için güçlü bir servis ağına ihtiyacınız vardır. Biz de müşterilerimizin, satış sonrası servis hizmetinden sorunsuz hizmet almak istediklerini ve bunun birincil öncelik olduğunu biliyoruz. Satış sonrası servis hizmetindeki güçlülük aslında bir Enka kültürü. Çatı firmamız olan Enka İnşaat aslında bir proje firması. Bu nedenle şantiyede en çok neye ihtiyaç duyulduğunu çok iyi biliyoruz. Dolayısıyla yeni görevimde de en önemli önceliğimizin, var olan bu kültürü korumak olacağını söyleyebilirim.

Röportajın devamı, Makina Market'in Temmuz sayısında

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER