BASS OEM Spare Parts, kaliteyi ucuza sunuyor

18 Haziran 2018 Pazartesi - 09:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

BASS OEM Spare Parts, kaliteyi ucuza sunuyor
BASS OEM Spare Parts, kaliteyi ucuza sunuyor

Komatsu marka iş makinelerinin orijinal yedek parça (OEM) ürünlerini BASS OEM Spare Parts markası ile pazara sunmaya başlayan Parçacı İş Makinaları, müşterilerine kaliteyi ucuza ulaştırıyor. Yeni markası BASS OEM Spare Parts ile ihracat çalışmalarına ağırlık vermeyi hedefleyen firma, 30 bin çeşit OEM ürünüyle dikkat çekiyor

İş makinelerinin yedek parça ithalatını, ihracatını ve toptan satışını üstlenen Parçacı İş Makinaları, müşterilerine sunduğu avantajlı çözümlerle uzun yıllardır önemli çalışmalara imza atıyor. Dünyanın birçok farklı ülkesinden tedarik ettiği önemli miktardaki stoklarını, müşterilerine en kısa sürede ve en uygun fiyatlarla sunan firma, Komatsu marka iş makinelerinin OEM ürünlerini, BASS OEM Spare Parts markasıyla pazara sunmaya başladı.

Tek fark, kutu ve etiket

1995’ten yılından itibaren kaliteli ve güvenilir bir şekilde çalışmalarını sürdürdüklerine değinen Parçacı İş Makinaları Pazarlama ve Satış Müdürü Hakan Güler, Türkiye’nin en geniş Komatsu iş makinesi yedek parça stokuna sahip olduklarını ve ihracat hedefleri için markalaşma yoluna gittiklerini söyledi. Hakan Güler, “Uzun yıllardır Komatsu iş makinelerinin yedek parça satışını yapıyoruz. Ürünlerimizi Japonya'da işbirliği içerisinde olduğumuz yaklaşık 200'ün üzerindeki firmadan tedarik ediyoruz. Orijinal üretim yapan firmalarla çalışıyoruz ve OEM ürünlerini Türkiye'ye getiriyoruz. OEM ürünlerimiz, orijinal ile birebir aynısı olması şartıyla Komatsu etiketsiz ve kutusuz getiriyoruz. Yani orijinal Komatsu kutusunda olan ürünlerle, BASS OEM Spare Parts markasıyla pazara sunduğumuz ürünler birebir aynı. Sadece etiket ve kutu farkı var” dedi.


 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER