Makine kiralamada yeni dönem

18 Eylül 2018 Salı - 09:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Makine kiralamada yeni dönem
Makine kiralamada yeni dönem

Birçok sektörde olduğu gibi iş makinesi sektöründe de çağın ihtiyaçlarına ayak uydurmak için farklı uygulamalar ortaya çıkıyor. Artan makine çeşidi ve talepler, kullanıcıları kolay ve pratik bir yöntem olan kiralamaya yönlendiriyor. 2016 yılında kurulan makinagetir.com’un Satış Direktörü Burak Sığ, “Hızlı, kolay, güvenli sloganımızla sektöre çözüm sağlıyoruz” diyor

Hemen hemen her şeyin artık dijital mecrada bir çözümünü bulmak mümkün. En azından bilgiye ulaşmak, eskiye göre çok daha kolay. Bu da alışmış olduğumuz çözüm anlayışının değişmesine neden oluyor. İş makineleri sektöründe son dönemde artan kiralama taleplerini dijital bir platform üzerinden karşılamak amacı ile kurulan makinegetir.com internet sitesi de günümüz ihtiyaçlarına odaklanarak farklı bir çözüm sunuyor. Sitenin Satış Direktörü olan Burak Sığ, “Bu interaktif platform sayesinde ülkemizde daha yeni ve kullanıcıya özel bir trendi hayata geçirmiş olduğumuza inanıyoruz. MakinaGetir.com’un benzeri sitelerden farkı ise sektörün tüm tedarikçilerini ve kullanıcılarını; geniş portföy ve teknolojik altyapısı ile en hızlı şekilde buluşturuyor olması. Gelen tüm teklif ve talepler “Call Center” hizmeti aracılığı ile en hızlı şekilde yanıtlanıp “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinde hizmet sağlanmış oluyor” diyor.

Öncelikle bize kendinizi tanıtabilir misiniz?

Makinagetir.com Satış Direktörü Burak Sığ

20 yılı aşkın bir süreden beri, iş makineleri ve endüstriyel makineler sektörünün içindeyim. Sektörün önemli firmalarında çeşitli görevlerde bulunduktan sonra bu deneyimlerimi en iyi şekilde değerlendirebileceğime inandığım ve tüm dünyada da hızla gelişmekte olan kiralama sektörüne geçiş yapmayı uygun gördüm. Bu sebeple de makinagetir.com bünyesinde Satış Direktörü olarak görevimi heyecanla yürütmekteyim.

Makina Getir sitesi ne zaman ve ne amaçla kuruldu? Temel olarak faaliyet alanınızı anlatabilir misiniz?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere, gelişmiş ve gelişen ülkelerde talepleri giderek artan “online - iş makinesi kiralama” sektörünün, ülkemizdeki en güvenilir ve öncü yatırımı olabilmek adına kurulan MakineGetir.com 2016 yılında İzmir’de faaliyete geçti. “Hızlı, Kolay ve Güvenilir” kiralamaların yapılabilmesi için kurumsal ve online olarak hizmet veren MakineGetir.com sektörün dinamiklerini analiz ederek, internet üzerinden kiralama veya kiraya verme işlemlerini gerçekleştirir. Bu interaktif platform sayesinde ülkemizde daha yeni ve kullanıcıya özel bir trendi hayata geçirmiş olduğumuza inanıyoruz. MakinaGetir.com’un benzeri sitelerden farkı ise sektörün tüm tedarikçilerini ve kullanıcılarını; geniş portföy ve teknolojik altyapısı ile en hızlı şekilde buluşturuyor olması. Gelen tüm teklif ve talepler “Call Center” hizmeti aracılığı ile en hızlı şekilde yanıtlanıp “Koşulsuz müşteri memnuniyeti” ilkesinde hizmet sağlanmış oluyor.

Site nasıl çalışıyor? Kiraya vermek ya da kiralamak isteyenler için sunduğu avantajlar neler?

İş makinesini kiraya vermek isteyen kişi/kurumlar; Makinagetir.com’a üye olup, gerekli bilgilerini sisteme yükler ve bu bilgiler MakinaGetir yetkilileri tarafından teyit edildikten sonra “kiralık iş makinesi” arayanlar için listelenmeye başlar. İş makinesi kiralamak isteyen kişi/kurumlar; Makinagetir.com’a üyelik bilgileri ile giriş yaptıktan sonra belirledikleri ihtiyaçları dahilinde karşılarına çıkan listedeki makineler için online talep oluştururlar. Eşleşen iş makinesi ve talepler makinagetir.com’da bir hızlı bir şekilde araya gelir ve profesyonel danışmanlar yönetiminde kiralama işlemi gerçekleşmiş olur. Ayrıca sayfamızın üst köşesinde bulunan telefon numaralarından da ulaşarak işiniz için doğru makine - ekspertiz ve uygun fiyat hizmetinden de yararlanabilirler.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER