Sany SY500H demosuna yoğun ilgi

30 Kasım 2018 Cuma - 09:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Sany SY500H demosuna yoğun ilgi
Sany SY500H demosuna yoğun ilgi

Özellikle 49-52 ton sınıfında ekskavatör kullanıcıları için üretilmiş olan Sany SY500H için Malatya’da bulunan Betontek firmasının sahasında demo çalışması gerçekleştirildi. Çukurova Ziraat, Sany, Betontek firma yetkilileri ve çevre illerden gelen sektör temsilcilerinin katıldığı demo çalışmasına ilgi yoğundu

İş makineleri sektörünün köklü oyuncularından biri olan Çukurova Ziraat, Çin’in en büyük iş makinesi üreticileri arasında bulunan Sany Heavy Machinery firmasının ürettiği Sany marka iş makinelerinin Türkiye distribütörlüğünü yaklaşık olarak 3 yıldır sürdürüyor. Sany marka ekskavatör ve liman ekipmanlarını Türkiye pazarı ile buluşturan Çukurova Ziraat, satış sonrası servis süreçlerinde de müşterilerinin taleplerine cevap veriyor. Sany ekskavatör ürün grubunda bulunan ve özellikle 49-52 ton sınıfındaki kullanıcılara hitap eden Sany SY500H model paletli ekskavatörün taş ocağındaki performansını kullanıcılara göstermek için 30-31 Ekim 2018 tarihleri arasında, Malatya’da demo çalışması gerçekleştirdi. Malatya’nın önemli taş ocağı işletmeleri arasında yer alan Betontek firmasının taş ocağında gerçekleştirilen demo çalışmasına ilgi oldukça yoğundu. Firma, Sany SY500H model ekskavatörü hali hazırda makine parkına katmıştı. Makinenin performansının diğer firma temsilcilerine de sergilenmesi amacıyla düzenlenen demo çalışmasına Çukurova Ziraat, Sany, Betontek firmasının yetkililerinin yanı sıra Malatya, Elazığ, Diyarbakır, Adıyaman illerinden beton, taş ocağı, maden sektöründe hizmet veren firma temsilcileri katılım gerçekleştirdi.

Demo detayları

 

Barçın, Betontek firması bünyesinde gerçekleştirilen demo çalışması hakkında bilgi verdi. Sany SY500H model ekskavatörün, taş ocağında sergilediği performansı, Malatya ili ve bölgedeki diğer komşu illerde bulunan firma temsilcilerine sergilemek amacıyla demo yapıldığını söyleyen Barçın, “Sany SY500H model makinemizin iş başındaki performansını son kullanıcı gözünden göstermek, iyi ve kötü yönlerini paylaşmak için böyle bir çalışma organizasyonu yapıldı. İlk gün görsel tanıtım, arazi ve şantiye tanıtımının ardından, ikinci gün saha uygulamaları gerçekleştirildi. İsteyen tüm katılımcılara gerekli güvenlik önlemleri alınarak makine başında kullanım demosu yapıldı” dedi. SY500H model paletli ekskavatörün çalışma ağırlığı kullanıcıların ihtiyaç duyduğu opsiyonel ataşmanlara göre 49-52 ton aralığında değişiklik gösterdiğini belirten Barçın, “Makinede kullanılan ana komponentlerin başında gelen motor, ekskavatör grubunda dünya üretiminin ve OEM tedarikinin çok büyük bir yüzdesini elinde tutan 6 silindirli, yüksek basınçlı, enjeksiyon sistemli, EGR valfi ve değişken kanatlı turbo sistemine haiz Japon Isuzu markasından oluşuyor” dedi. Motorun dört farklı iş moduna sahip olduğunu belirten Barçın, söz konusu özelliğin, Sany ve Isuzu Ar-Ge birimlerinin ortaklaşa çalışması sonucu oluşturulduğunu ifade etti.

Haberin devamı Makina Market'in Kasım sayısında...

--Kutu--

Sany SY500H
Motor: Isuzu 6WG1X
Motor gücü: 402 hp, 300kW
Yakıt Tankı: 680 lt
Palet genişliği: 600 mm
Mak. Kazma Derinliği: 7450 mm

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER