Hidromek makineler güçlü yapısı ile mermer sektörünün tercihi

29 Mart 2019 Cuma - 13:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Hidromek makineler güçlü yapısı ile mermer sektörünün tercihi
Hidromek makineler güçlü yapısı ile mermer sektörünün tercihi

Hidromek, 27- 30 Mart 2019 tarihlerinde Fuar İzmir’de gerçekleşen, MARBLE Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’nda mermer sektörü ile bir araya gelerek ürünlerini sergiledi.

 

Doğal taş sektörünün en önemli fuarlarından MARBLE Fuarı İzmir’de 25. kez gerçekleşti. Bu yıl da Türkiye’den ve dünyadan çok sayıda sektör profesyonellerini bir araya getiren uluslararası fuarda Hidromek, HMK 102 S SUPRA kazıcı yükleyiciyi, HMK 370 LC HD ve HMK 490 LC HD paletli ekskavatörleri ayrıca HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyiciyi açık alanda bulunan standında sergiledi. MARBLE Fuarı’nın sektör için bir önemli bir buluşma noktası olduğunu belirten Hidromek Lastikli Yükleyici ve Motor Greyder Satış Müdürü Onur Alpaydın, Hidromek ürünlerinin mermer sektöründe tercih edilme nedenleri anlattı ve fuar hakkında şu değerlendirmelerde bulundu: “Sektör için önemli bir buluşma noktası olan MARBLE Fuarı’nda mermer ocaklarında önem arz eden dayanıklılık, güç ve verimlilik gibi temel özelliklere sahip makinelerimizi ziyaretçilerimize yakından anlatma fırsatı bulduk ve onların görüşlerini dinledik. Ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile geçen fuara yurt dışından gelen ziyaretçilerin olması da sektör adına sevindirici bir durum oldu. Hidromek olarak yurt içindeki faaliyetlerimizi Türkiye çapında sahip olduğumuz 12 adet bölge yöneticiliğimiz ve iş makinesi sektöründe donanımlı direkt satış ekibimiz ile devam ettiriyoruz. Müşterilerimize sağladığımız destek ve sürdürülebilir yüksek kalite bizim için en önemli konulardan birisi. 8 adet bölge servis merkezimiz ve 57 adet yetkili servis noktamız ile müşterilerimize hızlı ve yaygın satış sonrası hizmet sunarak makine ile ilgili her türlü soruna anında cevap verebiliyoruz. Bu durum yurt dışına ihracat yapan ve çoğu pojede zamanla yarışan mermer müşterilerimize de büyük avantaj sağlıyor. Tasarım, inovasyon ve AR-GE çalışmalarımız ile ürün portföyümüzü sürekli geliştiriyoruz ve bu süreçte müşterilerimizi dinleyip, ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak ilerliyoruz. Örneğin; mermer sahalarına özel bom ve arm yapısına sahip ekskavatörler üretiyoruz. Ağır hizmet tipi ürünler ürettiğimiz için zorlu çalışma şartlarına sahip mermer sektöründe makinelerimiz sıklıkla tercih ediliyor. Türkiye’nin önde gelen mermer üreticileri bizi tercih ediyor ve sektörde bize referans oluyorlar. Bu şekilde bilinirliğimiz ve yerli üretime yönelim de artmış oluyor.”  

Dayanıklı, güçlü ve yakıt tasarrufu sağlayan makineleri ile öne çıkan Hidromek’in fuarda tanıttığı ürünleri ve özellikleri şöyle:

HMK 102 S SUPRA KAZICI YÜKLEYİCİ İLE MERMER OCAKLARINDA İŞİNİZİ KOLAYLAŞTIRIN!

HMK 102 S SUPRA kazıcı yükleyici yakıt tasarrufu sağlayarak gösterdiği yüksek performans ile verimliliği artırıyor. Hem yük taşıma gücünü hem de dayanıklılığını artırmak amacıyla ağır hizmet tipi akslar kullanılan HMK 102S SUPRA, çeşitli ataşmanlar ile mermer sahalarında malzeme taşımadan ocak içi yolların düzeltilmesi ve mermer kesme işlerine kadar birçok iş için tercih ediliyor.

 

HMK 370 LC HD, HMK 490 LC HD PALETLİ EKSKAVATÖRLER İLE MERMERİN TAM KALBİNE DOKUNUN!

Ağır çalışma şartlarına dayanıklı şasiye sahip Hidromek ekskavatörler mermer ocaklarının zorlu şartlarında sorunsuz ve sürekli çalışma imkanı sağlayarak kullanıcısına maksimum verimlilik sağlıyor.Hidromek ekskavatörlerin palet muhafazası boydan boya tam korumalı olarak üretiliyor. Hidromek'in tüm makinelerinde standart olarak sunulan kırıcı hattı dönüş filtresi özellikle mermer sahalarında çalışırken ortaya çıkabilecek tozun ve kirin makineye olan etkisini minimuma indirerek uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Çeşitli uygulamalar için farklı arm ve kova konfigürasyonlarına sahip Hidromek paletli ekskavatörler, kullanıcıya maksimum performans sağlıyor. Ayrıca Hidromek ekskavatörlerde standart olarak sunulan, otomatik stop sistemi yakıt tasarrufu sağlarken işletme maliyetlerinin minimuma indirilmesine yardımcı oluyor. Otomotik stop sistemi, makine rölantiye geçtikten sonra ayarlanabilir bir süre içerisinde motoru otomatik olarak durdurarak çevre korunmasına da katkıda bulunuyor.

HMK 640 WL LASTİK TEKERLEKLİ YÜKLEYİCİ İLE YÜKÜNÜZÜ HAFİFLETİN!

26.3 ton çalışma ağırlığına, 4,2 m³ kova kapasitesine sahip HMK 640 WL, 324 HP güç ve 1600 Nm tork sağlayan Mercedes motoru ile çevrim sürelerini kısaltarak kullanıcısına düşük yakıt tüketimi ile kısa sürede yüksek yükleme olanağı sağlıyor. HMK 640 WL ağır hizmet tipi yükleyici ile yüksek koparma gücü ve mükemmel kontrol kabiliyeti elde ediliyor. Zorlu çalışma koşulları düşünülerek kullanılan aksı ve komponentleri ile uzun yıllar dayanıklılık ve verimlilik sunuyor. ROPS/ FOPS sertifikalarına sahip, ergonomik operatör kabini ile konfor ve yüksek güvenlik ön planda tutuluyor.  Ayrıca, 35 derece yana yatabilme özelliği ile servis kolaylığı da sağlıyor. Reddot Award, German Design Award, Good Design ve Automotive Brand Contest gibi uluslararası tasarım ödüllerini kazanan HMK 640 WL lastik tekerlekli yükleyici, maden ve taş ocağı işletmelerinde, beton santralleri ve endüstriyel uygulamalarda sıklıkla faaliyet gösteriyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER