Kırıcı Dosyası: Furukawa

03 Temmuz 2019 Çarşamba - 11:45
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Kırıcı Dosyası: Furukawa
Kırıcı Dosyası: Furukawa
 

Uzun yıllardır kırıcı sektöründe yer alan ve önemli çalışmalara imza atan Güriş İş Makinaları, distribütörlüğünü yürüttüğü Furukawa markasıyla müşterilerinin hidrolik kaya kırıcı ihtiyaçlarına avantajlı çözümler sunuyor. Satış öncesinde olduğu kadar satış sonrası tarafında da kaliteli hizmet veren firma, makinelerin orijinal ve kaliteli tüm yedek parçaları stoklarında bulunduruyor. Furukawa ile birlikte ekip çalıșması yapan ve makinelerin performansını artıracak, ișletme maliyetlerini düșürecek, rakiplerine karșı güçlendirecek kaliteli yedek parçaları kullanan Güriş, müşterilerinden gelen her bir yedek parça talebine en hızlı şekilde cevap veriyor. Furukawa'nın, Amerika pazarı da dahil dünyada en fazla pazar payına sahip distribütörlüğünü üstlenen firma, konusunda uzman mühendis ve teknisyen kadrosu ile Furukawa hidrolik kaya kırıcıların bakım, tamir ve revizyon ișlemlerini dünya standartlarında gerçekleştiriyor.

FXJ serisi kırıcılar

Furukawa’nın yeni seri hidrolik kaya kırıcıları, ekskavatörlere en son tasarım teknolojilerini sunuyor. Yeni nesil makineler, geliştirdikleri çok sayıda patentli yeni teknolojileri ile FXJ serisi performansını arttırarak, daha az bakım gerektirmekte ve sorunsuz çalışıyor. FXJ serisi, üstün güce ve en yüksek seviyede güvenirliğe sahip. FXJ serisinin kullanıldığı ekskavatörlerin tonaj aralığı arttı. Bu da kullanıcıların makine yatırım maliyetlerini azaltırken, geniş bir kullanım alanı sundu.

Dayanıklı ve güvenilir

FXJ 375 serisi hidrolik kaya kırıcılar, 26-39 ton arası ekskavatörler için tasarlandı. FXJ375, rakibi olmayan yüksek darbeli bir kırıcı olması özelliğiyle dikkat çekiyor. Her kırıcı modelinin tasarım sürecinde uzun araştırma süreçleri ile FXJ’nin rakiplerinin önünde olması şaşırtıcı değil. FXJ375 serisi patentli bir monoblok silindire sahip. Ayı zamanda sahip olduğu daha büyük piston çapı ve arttırılmış tepe gaz basıncı, kırıcının darbe enerjisini arttırıyor.

Yüksek teknoloji zarafeti

FXJ 475 serisi 35-55 ton sınıfındaki ekskavatörlere en uygun kırıcı modeli olarak biliniyor. FXJ475 serisi, mavi granit gibi çok sert kayalar ile büyük kaya bloklarının kırma işinin üstesinden kolayca gelir. Makinenin sahip olduğu monoblok gövde tasarımı ve yeni damper sistemi gürültü seviyesini azaltır. Gürültüye duyarlı çevreler için ideal bir kırıcı modeli olan FXJ 475, tepe gazı basıncı ve genişletilmiş piston çapı darbe enerjisini artırıyor. FXJ 475’in ön gövde ve burç takımları için geliştirilen özel yağlama sistemi, bakımı kolaylaştırıyor ve kullanım ömrünü artırıyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER