Kırıcı Dosyası: BABACAN KAUÇUK

08 Temmuz 2019 Pazartesi - 13:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Kırıcı Dosyası: BABACAN KAUÇUK
Kırıcı Dosyası: BABACAN KAUÇUK

Hidrolik kırıcı sektörüne yedek parça ve destek elemanlarıyla hizmet veren Babacan Kauçuk, müşterilerine hidrolik keçe tamir takımları, boy saplamaları, diyafram grubu, gaz basma sibopları, kırıcı, keski, sivri ve piramit uçları, hidrolik kırıcı burçları, dayama, merkezleme ve ön burçlar, üst takozlar, aşınma plakaları, ön ve yan destek takozları sunuyor. Firma, bu ürünlerin haricinde müşterilerinin ikinci el veya sıfır “Hidrolik Kırıcı” taleplerini, en uygun şekilde kaliteli ürün ve hizmet anlayışına ödün vermeden karşılıyor.

Aşınan parçalar

 

Hidrolik kırıcı grubu farklı bir ataşman gubu olarak iş makineleri ile birlikte inşaat sektörünün can damarlarından biri olup sektörde önemli bir yer tutuyor. Aşınan parçaların sıralanmasına gelince; zor doğa koşullarında çalışan ve sert kayalarla savaşan uç-metal yataklamaları zarar görüyor. Ayrıca keçe takımları da aşınan ve yıpranan bir diğer parçalar arasında yer alıyor. Sert hava ve ortam şartları malzemelerin zorlanmasında ve hasar görmesinde büyük bir etkene sahip. Babacan Kauçuk’un 35 yılı aşkın sektördeki tecrübeleri ile sunmuş olduğu ürünler zorlu şartlara daha dayanıklı ürünler olmakla beraber, sahada çalışan ekibin işini kolaylaştırmakla kalmayıp, hızlı ve uygun fiyat yaklaşımı ile firmaların maliyet ve çalışma sürelerinde azami tasarruf etmesinde büyük rol oynuyor.

Geniş ürün stoku

Türkiye’de ve dünyada kırıcı sektörüne yönelik pek çok üretici firma bulunuyor. Bu firmalar model, ağırlık ve kalite sınıfları olarak değişken çok fazla çeşidi piyasaya sunuyor. Global olarak bakıldığından ise dünyada pek çok ülkede zorlu şartlarda kullanılan ve kalitesi ile kendisini ispatlamış markalar bulunuyor. Babacan Kauçuk ise müşterilerine tedarik ettiği tüm ürünleri Türkiye’nin ve dünyanın kabul ettiği önemli markaların başında geliyor. Babacan Kauçuk, müşterilerine gerek sunduğu ürünler, gerekse müşteri memnuniyeti ile çözüm odaklı çalışmayı prensip edinmiş ve sektörde haklı olarak en çok tanınan firmaların başında geliyor. Firmanın en büyük özelliklerinden biri de Türkiye’de en geniş stoklu ürün ve üretim gücünün yanında, tedariği oldukça zor, hatta bulunması güç olan marka ve ürünleri tedarik veya üretim tecrübesiyle üreterek müşterilerinin her koşulda çözüm ortağı olarak taleplerini karşılıyor.

Üretim ve tedarik

Babacan Kauçuk, kırıcı yedek parçaları olarak hidrolik kaya kırıcıları, sızdırmazlık elemanları, vibrasyon takozları, aşınma plakaları v.b tüm parçaları üst düzey hammadde ile üretiyor veya kalitesi ispatlanmış yurt dışı üreticilerimizden ithal olarak temin ediyor. İthal edilen veya üretimini yaptığımız tüm ürünlerin analizleri, tasarımları, ölçümlendirilmesi ve dayanıklılığı fabrikamızda mühendislerimizce test edildikten sonra satışa sunuluyor. Üretimini  ve yurtdışı ihracatını  yapılan ürünler Babacan Kauçuk’un Yenikent-Sincan/Ankara’da bulunan 5000m2 kapalı alana sahip, fabrikada 35 yıllık bilgi, beceri ve tecrübesiyle teknik kapasitesi yüksek ve deneyimli personel kadrosu ile en üst kalite ve teknolojik imkanlar kullanılarak üretiliyor.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER