SİF İş Makinaları Genel Müdürlüğü, Orhanlı’daki yeni yerine taşındı!

21 Ağustos 2014 Perşembe - 16:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

SİF İş Makinaları,  10 senedir hizmet verdiği Maltepe’deki Genel Müdürlüğünü Orhanlı – Tuzla’da yer alan yeni binasına taşındı.
SİF İş Makinaları, 10 senedir hizmet verdiği Maltepe’deki Genel Müdürlüğünü Orhanlı – Tuzla’da yer alan yeni binasına taşındı.

SİF İş Makinaları,  10 senedir hizmet verdiği Maltepe’deki Genel Müdürlüğünü Orhanlı – Tuzla’da yer alan yeni binasına taşındı.

STFA Yatırım Holding grup şirketlerinden biri olan ve 1956 yılından beri Türkiye iş makinesi sektörünün öncü kuruluşlarından olan SİF İş Makinaları,  10 senedir hizmet verdiği Maltepe’deki Genel Müdürlüğünü Orhanlı – Tuzla’da yer alan yeni binasına taşındı. Konuya ilişkin yapılan açıklamada şu bilgiler verildi: “Bugüne kadar ulaşmış olduğu iş hacmi ile paralel artan personel sayısı ve daha büyük bir yedek parça deposu ihtiyacı, firmanın bu arayışa girmesine neden oldu. Titiz bir çalışmanın ardından karar verilen ve ihtiyaçlara göre tasarlanan yeni ofisteki çalışma hayatı Ağustos ayı ile birlikte başladı.

Maltepe’deki ofise kıyasla çalışanlarına çok daha modern ve konforlu bir çalışma ortamı sunan yeni merkezin 1.600 metrekare ile 2 kat daha büyük ofis alanı, 2.100 metrekare ile de 4 kat daha büyük depo alanı mevcut. Ayrıca, 135 metrekarelik PDI merkezi, iş makinası da sergilenmesine imkan veren 3.600 metrekarelik açık alan da Maltepe ofisinden oldukça büyük. 3 katlı merkezin çatı katında bulunan, 750 metrekarelik, içerisinde Cafe, spor salonu, dinlenme ve eğitim salonu bulunan sosyal yaşam alanı ile de SİF İş Makinaları, Türkiye’de iş makinesi sektörünün Google’ı olmaya aday.”

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER