Wirtgen Group’tan teknoloji şovu

29 Eylül 2014 Pazartesi - 11:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Canlı demoların gerçekleştirildiği Teknoloji Günleri’nde altı yeni makinenin dünya lansmanı yapıldı.
Canlı demoların gerçekleştirildiği Teknoloji Günleri’nde altı yeni makinenin dünya lansmanı yapıldı.

Wirtgen Teknoloji Günleri bu yıl 25-27 Eylül tarihleri arasında Almanya’da Hamm fabrikalarında gerçekleştirildi. Tüm dünyadan yaklaşık üç bin kişinin takip ettiği etkinlikte Türkiye’den Wirtgen Ankara’nın davetlisi olorak 30’dan fazla firma yer aldı. Canlı demoların gerçekleştirildiği Teknoloji Günleri’nde altı yeni makinenin dünya lansmanı yapıldı

wirtgen
Türkiye’den Wirtgen Ankara’nın davetlisi olorak 30’dan fazla firma etkinlikte yer aldı.

Wirtgen, Vögele, Hamm ve Kleemann ürünlerini bünyesinde bulunduran ve son olarak Benninghoven asfalt plentlerini de ürün gamına katan Wirtgen Group, yol sektörüne yönelik yeni teknolojilerini dünyanın dört bir yanından gelen kullanıcı ve basın mensupları ile paylaştı. 25-27 Eylül tarihleri arasında düzenlenen ve üç bin kişinin katıldığı etkinliklerde altı yeni makinenin de dünya lansmanı yapıldı.  

wirtgen
Katılımcılar, Wirtgen, Vögele, Hamm ve Kleemann gibi markaları yakından incelediler

Bu sene Hamm fabrikasında gerçekleşen etkinliğe her zaman olduğu gibi Türkiye’den de çok sayıda firma temsilcisi katıldı. Wirtgen, Vögele, Hamm, Kleemann firmalarına ait tüm ürünlerin sergilendiği ve yeni teknolojilerin kullanıcılara canlı demolar ile anlatıldığı bu iki günlük program sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamlandı.Tesis gezileri sırasında katılımcılar, Wirtgen'in sürekli gelişen ve doğa dostu üretim süreci hakkında bilgi edindiler. 

Katılımcılar; Wirtgen, Vögele, Hamm ve Kleemann gibi markaları yakından incelediler; gerçekleştirilen sunumlar ve gösteriler sayesinde yol yenileme ve yapılandırma teknolojileri hakkında bilgi sahibi oldular.

wirtgen
Etkinlikte, sunum ve gösteriler düzenlendi.

Wirtgen Ankara Genel Müdürü Uğur Girginkaya, dergimize yaptığı değerlendirmede TECH DAYS ‘deki en büyük amacın her sene bir Wirtgen Group fabrikasında tüm müşterileri toplayarak yeni ürünlerin tanımını yapmak, uygulamalardaki yenilikleri anlatmak ve One Family sloganını güçlendirmek olarak özetledi.  Girginkaya, Wirtgen Ankara olarak bu sene yoğun bir müşteri daveti yaptıklarını ve sektördeki birçok firmanın katılımının olduğunu da belirterek “Bizim makinelerimizi kullanan firmaların yanında rakip makine sahiplerini de davet ettik. Sadece ürünleri değil ayrıca tesislerimizi de görmelerini istedik. Firmamızın gücünün bir kez daha görülmesi ve müşterilerimizin memnuniyeti bizleri çok memnun etmiştir” dedi.

Haberin ayrıntıları Makine Market ve Yol Teknolojileri dergilerinde…

Fotoğraflar

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER