Volvo İş Makineleri’nden önemli atılım!

14 Kasım 2014 Cuma - 14:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Volvo İş Makineleri’nden önemli atılım!
Volvo İş Makineleri’nden önemli atılım!

Volvo İş Makineleri beko-loder ve greyder ürün gruplarında ürün geliştirme ile birlikte üretim faaliyetlerini Çin’deki iştiraki olan SDLG firması çatısı altında yürütecek.

Volvo İş Makineleri verimliliğini artırmak hedefiyle, gelecek dönemde üreteceği beko-loder ve greyder ürün grupları konusunda önemli kararlar aldı. Buna göre adı geçen ürünlerde Volvo İş Makineleri ürün geliştirme ile birlikte üretim faaliyetlerini Çin’deki iştiraki olan SDLG firması çatısı altında yürütecek.

Konuya ilişkin yapılan açıklamada “Volvo İş Makineleri verimliliği esas alan ve maliyetleri disipline eden bir yaklaşımın sonucu olarak operasyonel yapısını yeniden güncelledi. Volvo İş Makineleri’nin 2014 Üçüncü Çeyrek Raporu’nda yer alan açıklamaya göre firmanın Polonya, Hindistan ve Amerika’da ki beko loder ve greyder iş makinesi ürün geliştirme ve üretim faaliyetleri Volvo’ya ait olan SDLG firması tarafından yürütülecek” denildi.

Hedef; müşteri taleplerine daha iyi cevap vermek

Açıklama şu ifade ile son buldu: “Üstün mühendislik teknolojisine sahip üretimler gerçekleştiren Volvo İş Makineleri, bu operasyon ile gelişen iş makinaları pazarında ve iş makinaları sektörünün alt segmentlerinde müşteri taleplerine daha iyi cevap vermeyi hedefliyor.”

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER