ASKİ, 10 adet MST alımı yaptı

03 Mart 2015 Salı - 14:00
Kategori: Haber

PAYLAŞ

ASKİ, Sanko İş ve Tarım Makinaları'ndan 10 adet MST marka M644 model kazıcı yükleyici alımı yaptı
ASKİ, Sanko İş ve Tarım Makinaları'ndan 10 adet MST marka M644 model kazıcı yükleyici alımı yaptı

Ankara Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, makine parkını MST kazıcı yükleyicilerle güçlendirdi. Alım öncesinde makineler ile ilgili detaylı inceleme gerçekleştiren kurum, toplamda 10 adet MST marka M644 model kazıcı yükleyici alımı yaptı. 

Melih Gökçek, 8.Uluslararası Belediye ve Belediye Ekipmanları Fuarı’nda MST modellerini inceledi

Sanko Holding’in iş makinaları sektöründeki şirketi Sanko İş ve Tarım Makinaları tarafından MST markası ile üretilen kazıcı yükleyiciler, özel sektörün yanı sıra, kamu tarafından da tercih ediliyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ASKİ) Genel Müdürlüğü, MST marka iş makinalarının başarılı performansı ve yerli üretimin desteklenmesi kapsamında 10 adet kazıcı yükleyici alımı yaptı. Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in, 8.Uluslararası Belediye ve Belediye Ekipmanları Fuarı’nda Sanko İş ve Tarım Makinaları standını ziyaretinde incelediği yerli üretim MST marka kazıcı yükleyici iş makinaları, ASKİ uzmanlarınca da detaylı olarak incelendi ve teknik değerlendirmelere tabi tutuldu.

Değerlendirme yapıldı

ASKİ yetkilileri, dört firmanın ürününü teknik ve performans değerlendirmesine tabi tuttu

ASKİ Genel Müdürlüğü yetkilileri, dört firmanın ürününü (iki yerli iki yabancı) olmak üzere teknik ve performans değerlendirmesine tabi tuttu. Değerlendirme sonucunda performans ve kullanım verimliliği ön plana çıkan MST marka M644 model kazıcı yükleyicilerden 10 adet Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile satın alarak yerli üretime destek oldu. MST markası ile üretilen kazıcı yükleyici, teleskopik forklift ve mini ekskavatörlerin konforu, kullanım rahatlığı, düşük yakıt sarfiyatı ve satış sonrası hizmetlerin 24 saat kesintisiz sürdürülmesi, yurtiçi ve yurtdışındaki kullanıcıların tercihinde etken oluyor.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER