Konya Belediyelerinden MST yatırımı

03 Ağustos 2015 Pazartesi - 10:15
Kategori: Haber

PAYLAŞ

Konya Belediyelerinden MST yatırımı
Konya Belediyelerinden MST yatırımı

Konya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi'nden sonra Derebucak ve Hadim Belediyeleri de kazıcı yükleyicide tercihlerini MST'den yana kullandı. Her iki Belediye, toplamda altı adet MST 642 T model kazıcı yükleyiciyi makine parkına ekledi.

 
 

Konya'da bulunan Derebucak ve Hadim Belediyeleri, makine parklarına güçlendirdi. Kazıcı yükleyici satın alan belediyeler, tercihlerini MST'den yana kullandı. Derebucak Belediye Başkanı Ahmet Kısa, makine seçimi öncesinde pazarda detaylı incelemelerde bulundu. Son olarak Sanko İş ve Tarım Makinaları'nın Gaziantep'teki 45.000 m2’lik üretim tesisini ekibiyle birlikte yerinde gören Kısa, burada aldığı detaylı bilgiler ışığında 3 adet MST 642 T model kazıcı yükleyici alımı yapmaya karar verdi. Başkan Kısa, öz kaynaklar ile alımı yapılan bu süreçte Sanko İş ve Tarım Makinaları şirketinin müşteri memnuniyetinin ilke edinilmesi ve satış sonrası hizmetler ağındaki gelişmesinin etkili olduğunu dile getirdi.

 

 

Makina parkının yenilenmesi amacıyla önemli adımlar atan Hadim Belediyesi de makine tercihini MST'den yana kullandı. Belediye Başkanlığı yetkilileri ve Belediye Başkanı Ahmet Hadimioğlu, Devlet Malzeme Ofisi aracılığı ile siparişini verdiği üç adet 642 T model kazıcı yükleyici iş makinesini alarak makine parkını güçlendirdi. Konya ve çevre belediyelerinde MST kazıcı yükleyicilerinin tercih edilmesindeki en önemli unsurun satış sonrası hizmetlerdeki hızlı müdahale olduğuna dikkat çeken Hadimoğlu, yapılan bu alımın tüm halkına hayırlı olmasını diledi. Sanko İş ve Tarım Makinaları Konya Bölge Satış Sorumlusu Yasin Yurdal ve Satış Müdürü Levent Dilbaz ise bölgeye yerli makine kazandırmanın hakı gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER