MST’nin yeni konsept ilk yetkili servisi Ankara'da açıldı

04 Eylül 2015 Cuma - 15:30
Kategori: Haber

PAYLAŞ

MST’nin yeni konsept ilk yetkili servisi Ankara Ostim Sanayide açıldı
MST’nin yeni konsept ilk yetkili servisi Ankara Ostim Sanayide açıldı

Sanko Holding kuruluşu Sanko İş ve Tarım Makinaları yetkili servis konseptini yeniledi. Yeni konsepte göre dizayn edilen ilk yetkili servis Görgülü İş Makinaları MST Yetkili Servisi olarak OSTİM’de hizmete girdi.

 

Türkiye genelinde 55 noktada Sanko iş ve Tarım Makinaları yetkili servisi bulunan MST yetkili servis konseptinde yeniliğe gitti. 24 saat kesintisiz, nitelikli servis hizmeti ile en yüksek oranda parça bulunabilirlik özelliğinde yeni konsept servislerinden ilkini Ankara OSTİM’de faaliyete geçirdi. Görgülü İş Makinaları MST Yetkili Servisi açılışına, OSTİM Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Aydın, Sanko İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, MST Satış Sonrası Hizmetler Direktörü Erkan Dikbaş, MST Orta ve Kuzey Anadolu Satış Direktörü Harun Arab, Görgülü Oto İş Makineleri Yedek Parça’nın sahibi Ahmet Görgülü, anko Holding temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı. Görgülü İş Makinaları MST Yetkili Servisi 1233 Sokak No: 99-101 OSTİM Ankara adresinde hizmete açıldı.

Satış Sonrası Hizmetler en hassas konumuz”

Sanko İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı

Sanko İş ve Tarım Makinaları Sanayi ve Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Aydın Karlı, yaptığı değerlendirmede iş ve tarım makineleri segmentinde dünyada 31 ülkeye ihracat gerçekleştirdiklerine değindi. Türkiye’de yeni konsept yetkili servislerini hızla açmaya devam edeceklerini belirten Karlı, Türkiye’de üretilen iş makinelerinin teknik ve teknolojik açıdan dünya markalarından hiçbir farkı olmadığını savundu.Satış sonrası hizmetlerin önemine temas eden Karlı, sözlerini şöyle sürdürdü: “Biz Türkiye’nin 55 noktasında bu konsepte servis açılışı yapacağız. 24 saat kesintisiz, nitelikli servis hizmeti ile en yüksek oranda parça bulunabilirliğiyle müşterilerimizin arkasında duruşumuzu Sanko Holding ten aldığımız destekle en üst düzeyde yansıtmak istiyoruz.” 

Görgülü İş Makinaları MST Yetkili Servisi’nin sahibi Ahmet Görgülü

Görgülü İş Makinaları MST Yetkili Servisi’nin sahibi Ahmet Görgülü ise yerli üretim iş ve tarım makinalarında Ankara’nın tek MST yetkili servisi olduklarını belirtti. Görgülü, MST iş ve tarım makinaları ürünlerinden bekoloder, teleskobik forklift, ve mini ekskavatör grubuna hizmet verileceğini belirtti. MST Yetkili Servislerinin yeni konseptinin ilk uygulayıcısı olan Görgülü, “Müşterilere daha kaliteli hizmet vermek bu tesis ile daha kolay hale geldi” dedi. Görgülü, ayrıca iş makinaları sektöründe zaman kavramının çok daha önemli olduğunu vurgulayarak yeni tesislerinde yeni personel istihdamı sayesinde müşterileri memnun edileceğinin de altını çizdi.

 

 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER