CAT'ten Türkiye'ye özel bekoloder

25 Ekim 2016 Salı - 11:00
Kategori: ICT

PAYLAŞ

CAT'ten Türkiye'ye özel bekoloder
CAT'ten Türkiye'ye özel bekoloder

CAT’in Türkiye için özel ürettiği yeni Comfort serisi bekoloderler BMGS tarafından beğeniye sunuldu. Türkiye şartlarına özel olarak üretilen Bekoloderler sektör tarafından ilgiyle karşılandı.

Caterpillar’ın bekoloder sektöründeki 30’uncu yılı nedeniyle Türkiye için özel ürettiği yeni Comfort serisi Borusan Makina ve Güç Sistemleri (BMGS) tarafından pazara sunuldu.

Caterpillar, yıllardır gücü ve düşük yakıt tüketimi iddiası ile dikkat çeken 428F2 (ön teker ufak) ve 434F2 (eşit teker) modellerinin kontrol mekanizmasını operatörlerden gelen istek doğrultusunda Joystick ile zenginleştirdi.

Türkiye şartlarına özel olarak yenilenen her iki seri bekoloderlerin Haziran ayında ilk lansmanı gerçekleştirildi. Gelen operatör yorumları doğrultusunda makinelerin yeniden tasarlandığını belirten BMGS yetkilileri, makinelerin öne çıkan özellikleri arasında CAT marka motor ve pistonlu pompa sayesinde yüksek güç ve düşük yakıt tüketimi, Joystick kontroller ile eşsiz kullanım komforu ve yüksek manevra kabiliyeti olduğunu belirtiyorlar. Comfort serisi bekoloderlere bundan sonraki dönemde de yoğun ilginin devam etmesini beklediklerini sözlerine ekliyorlar.

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER