Hidromek bayi ağına Sri Lanka'lı yeni üye

19 Aralık 2016 Pazartesi - 11:00
Kategori: ICT

PAYLAŞ

Hidromek bayi ağına Sri Lanka'lı yeni üye
Hidromek bayi ağına Sri Lanka'lı yeni üye

Uluslararası pazardaki payını arttırmak amacıyla işbirliklerine devam eden Hidromek, Sri Lanka’da yeni bir bayi anlaşması imzaladı 

5 kıtada 50’nin üzerinde ülkede iş makinesi taleplerini karşılayan Hidromek, uluslararası pazardaki yeni adımını Sri Lanka’da attı. Hidromek Sri Lanka’da satılan ürün gamını genişletmek amacıyla Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax) ile bayilik anlaşması imzaladı. Yapılan anlaşma kapsamında Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax), Sri Lanka dahilinde Hidromek marka kazıcı yükleyici, mini kazıcı yükleyici ve lastikli ekskavatör taleplerini karşılayacak. İlerleyen zamanlarda doğabilecek lastikli yükleyici taleplerini de kapsayan bu anlaşma hakkında Udeshi Group’un Genel Müdürü Supun Perera “Hidromek ürünlerini Sri Lanka pazarına sunuyor olmaktan çok memnunuz. Pazarın iş makinesi ihtiyaçlarını araştırdık, bu ihtiyaçları en uygun şekilde karşılayan Hidromek’i tercih ettik” dedi.

Lansman gecesi

Hidromek’in Bölge İhracat Müdürü Wassim Rahim ise, “Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax) ile bir süredir görüşüyoruz. Sri Lanka pazarına girmek için en uygun zamanı bekledik ve doğru zamanda anlaşmamızı gerçekleştirdik. Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax), Sri Lanka pazarında bilinen, güvenilen ve satış ağı çok geniş olan bir marka, HİDROMEK’i temsil edebileceğine güvendiğimiz için bu işbirliğini gerçekleştirdik. Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax) ile birlikte Sri Lanka pazarında çok başarılı olacağımıza inanıyoruz” dedi. Sri Lanka’daki Türkiye Büyükelçisi Tunca Özçuhadar’ın da onur konuğu olarak katıldığı lansman gecesine Hidromek kazıcı yükleyici, mini kazıcı yükleyici ve lastikli ekskavatör ürün tanıtımları Udeshi Tracks & Equipment Ltd. (Utrax) tarafından katılımcılara yapıldı. 

Yorumlar

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Giriş Yap

İLGİLİ HABERLER