MB ailesi genişliyor

30 Mart 2015 Pazartesi - 10:15
Kategori: Video Galeri

PAYLAŞ

2015 yılı MB S.p.A. açısından heyecanla başladı. Hafriyat ve yıkım ekipmanlarının üretim ve satışı konularında dünyanın en büyük firlamarından biri olan MB, ürün yelpazesini tamamlayacak iki yepyeni modelde kovalı konkasörü piyasaya sunuyor.

18,5 ton ağırlığı geçen ekskavatörler için uygun olan kovalı konkasör BF 80.3 kompakt, çok yönlü kırma ve etkisiz maddelerin ya da yıkımdan (yol işleri – kazı işleri – borular – boru hatları) kaynaklı olan maddelerin geri dönüşüm operasyonları için uygun bir makine olarak ön plana çıkıyor. Ürün, daha büyük modellerle karşılaştırıldığında boyutuna ve hafifliğine karşın, saatte 34 m3 civarında bir üretkenliğe ulaşıyor. 43 ton ve üzeri ekskavatörler için uygun model olan kovalı konkasör BF 135.8, taş ocaklarında gerçekleştirilen kırma işlemlerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için arazi doldurmadaki agrega geri dönüştürme operasyonlarında, büyük alanlardaki yıkım malzemelerinin hacim daraltmalarında ya da kazı, kanalizasyon sistemleri ve agrega hazırlama işlerine göre üretiliyor. Saatte 75 m3 üretkenlik, yaklaşık 1.60 m3 kapasite ve 7,5 tonluk toplam ağırlığıyla kovalı konkasör BF 135.8 modeli çok yönlü ve kolay kullanımlı bir makine. Bu iki yeni ürün MB’nin ürünlerini ve markasını sürekli olarak yenilemeye ilişkin taahhüdünün bir başka örneği olarak görünüyor. Böylece giderek daha gelişmiş, esnek ve kullanımı basit, doğrudan şantiyede ya da başka amaçlarla kullanılabilir olan malzemeleri kırma ve eleme işleri için üretilmiş, her türlü makineye uyarlanabilir çalışma araçları yaratılmış oluyor.

MB, ürün yelpazesini tamamlayacak iki yepyeni modelde kovalı konkasörü piyasaya sunuyor

Zorlu koşullara uygun tasarlanıyor

Markanın diğer kovalı konkasörleri gibi bu en son ilaveler de çoklu çeneli hareketler için kendine has kovalı konkasör patentine sahip. Bunun yanı sıra, kovanın her bir parçası şantiye dahilinde doğrudan yürütülen her müdahaleyi kolaylaştırmak, operasyonları mümkün olduğunca asgariye indirmek üzere tasarlanmış. MB geçtiğimiz 10 yılda, her çeşit inşaat işinde kullanılan kırma metotlarını çarpıcı bir şekilde değiştirdi. Bütün teknik gereklilik türleri ve çevresel düzenlemeler için yeni fırsatlar oluşturup, çözümler sağlıyor. MB, 2001’de, çeneli konkasör kovasını düşünüp tasarlayan ilk şirket oldu ve bunun için uluslararası patentler de alındı. Üretilmeye başladığından beri, kovalı konkasör modellerinin fabrikasyonları pazardaki en yüksek standartlarda gerçekleştiriliyor. Örneğin, aşınan parçalar için kapsamlı bir şekilde Hardox kullanımıyla devrimci nitelikler sunuyor. İtalya’da tasarlanıp üretilen konkasörlerin kalitesinde en yüksek seviyeye ulaşılması için en iyi malzeme kullanılıyor.