APA Yayıncılık: “Başarılı bir organizasyona daha imza attık”

14 Temmuz 2015 Salı - 11:45
Kategori: Video Galeri

PAYLAŞ

“Kısa bir zamanda gerçekleştirmemize rağmen, başarılı bir organizasyona imza attığımızı düşünüyoruz. Etkinliğe katılım gösteren ziyaretçi ve sponsorlardan daha önceki senelere göre çok daha düzenli, daha gözle görülür artılar olduğu yönünde çok olumlu tepkiler aldık.

Tabii ki eksiklerimiz de vardı. En başta da alanın darlığı, zeminin bozukluğu gibi eksilerimiz oldu. Ama sektörü çok iyi tanıyan ekibimiz bu eksikliklerin üstesinden gelmeyi başardı diye düşünüyoruz. Biz, Apa Yayıncılık olarak yıllardır bu sektörün içindeyiz.

Sektör de LHT ve CPT dergilerini çok iyi tanıyor. Özellikle CPT vinç ve proje taşımacılığı konusunda Türkiye'nin ilk ve tek dergisi. Yurtdışı iş birliklerimizin de olması gücümüzü daha da artırıyor. Önümüzdeki hedef İtalya'daki GIS Fuarı olacak. İtalya temsilcimizin organizasyonunu üstlendiği bu fuara da Türk ziyaretçilerini ve üreticilerini bekliyoruz. Bu konuda Vinçder Başkanı Ramazan Midilli ile görüştük ve yakında konu ile ilgili bir açıklama yapmayı planlıyoruz.

Bu etkinliği başarı ile gerçekleştirmemizde katkısı olan sponsorlarımıza, bizleri yalnız bırakmayan ziyaretçilerimize ve bize bu organizasyonda tüm katkılarıyla destek olan Vinçder Başkanı Ramazan Midilli ve Vinçder üyelerine teşekkür ediyoruz.”

 

Saygılarımızla
Apa Yayıncılık Ltd.
Melih Apa / Emre Apa