ÇALIŞMA ALANLARINIZI ‘RENTH’ İLE AYDINLATIN, GÜVENLİ VE RAHAT ÇALIŞIN

TÜM PROJELERE TEK BİR NOKTADAN MAKİNE VE EKİPMAN KİRALAYAN RENTH, SON YILLARDA MAKİNE PARKINA KATTIĞI AYDINLATMA KULELERİ İLE MÜŞTERİLERİNE SORUNSUZ HİZMET VERMEYE DEVAM EDİYOR.

 

Kiralama hizmetini uzun soluklu bir çözüm ortaklığı olarak hayata geçiren Renth Makine Kiralama Hizmetleri, 500’ü aşkın makine ve ekipman çeşidi ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarına anında çözüm sunuyor. Doğru zamanda doğru makine ve ekipman kiralamasını tek bir noktadan sağlayarak, hem maliyetten hem de zamandan tasarruf ettiren Renth Makine Kiralama Hizmetleri, parkındaki aydınlatma kuleleri ile çalışma alanlarını aydınlatıyor.

 

 

ŞANTİYELERİN GÖZDESİ

 

Aydınlatma kuleleri, şantiyelerin gözdesi haline geldi. Özellikle gece çalışmalarından dolayı, iş güvenliğinin öneminin artması sebebiyle aydınlatma kulelerine de ihtiyaç arttı. Mobil olması ve kolay kullanımıyla dikkatleri üzerine çeken aydınlatma kuleleri, ihtiyaç duyulan alanı aydınlatmasının yanı sıra dizel motoru sayesinde jeneratör görevi de görüyor.

 

RENTH İLE İSTEDİĞİNİZ ZAMAN İSTEDİĞİNİZ YERİ AYDINLATIN

 

Renth Makine Kiralama Hizmetleri’nin kiralama seçenekleri sayesinde istediğiniz zaman, istediğiniz süreyle, istediğiniz yeri aydınlatabilirsiniz. Aydınlatma kulelerinde bulunan 4 adet 1000 W’lık ampul sayesinde ortalama 2,5 futbol sahasını aydınlatabiliyor. 4 adet 1000 W’lık ampul sayesinde şantiyeler, gece yol onarımları veya etkinlikler için mobil, güçlü ve kalıcı bir ışık kaynağı söz konusu olduğunda aydınlatma kuleleri vazgeçilmezler arasında yer alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top