HASEL, BOBCAT’İN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ OLDU

1985 YILINDAN BU YANA İŞ VE İSTİF MAKİNELERİ ALANINDA BİRÇOK MARKANIN DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ BAŞARIYLA YÜRÜTEN HASEL, BOBCAT MARKASININ TÜRKİYE’DE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖRLÜĞÜNÜ ALARAK HİZMET ALANINI GENİŞLETTİ.

 

Türkiye iş ve istif makineleri pazarının önde gelen firmaları arasında yer alan ve istif makineleri alanındaki pazar liderliğini 22 yıldır sürdüren HASEL, 2020 yılında başladığı HYUNDAI İş Makinaları distribütörlüğü ile iş makineleri pazarında yükselen pazar payı ile dikkat çekiyor. BOBCAT markası ile mini yükleyici, teleskobik yükleyici ve mini ekskavatör pazarında geniş ürün çeşitliliğini, kaliteli satış ve satış sonrası hizmet anlayışı ile müşterilerine çözüm üretecek olan HASEL, pazarın en önemli oyuncuları arasında yer almayı hedefliyor.

 

Kiralama ve 2. el satış konusunda da hizmet veren HASEL, satış sonrası hizmet anlayışını, müşteri memnuniyetini her geçen gün arttırarak yatırımlarına devam ediyor. Teknik servis konusunda; eğitimli teknisyenleri, geniş yedek parça stoğu ve bayii ağı ile sektörde öne çıkıyor. Türkiye’nin 17 noktasındaki bölge, ofis, uzman satış ve servis ekibi ile temsil ettiği markalara kendi güvencesini ekleyen HASEL, satış sonrası hizmetlerinde maksimum müşteri memnuniyeti sağlama hedefini koruyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top