HİDROMEK, EN ÇOK İHRACAT YAPAN FİRMALAR LİSTESİNDE!

TÜRKİYE İHRACATÇILAR MECLİSİ (TİM) TARAFINDAN HER YIL YAPILAN VE FİRMALARIN İHRACAT PERFORMANSLARINA GÖRE SIRALANDIĞI “TÜRKİYE’NİN İLK 1000 İHRACATÇI ARAŞTIRMASI” AÇIKLANDI. ARAŞTIRMAYA GÖRE HİDROMEK 2020 VERİLERİ İLE LİSTEDE 214. SIRADA YER ALIYOR.

 

Dünyada 6 kıtada 100’ün üzerinde ülkede makineleri çalışan Hidromek, yurt dışındaki yetkili bayi yönetimi, satış ve satış sonrası hizmetlerini yürütmek üzere İspanya’da Hidromek WEST, Rusya’da Hidromek RUS, Tayland’da Hidromek HCE ve Japonya’da Hidromek JAPAN firmalarına sahip. 1999 yılında Tunus’a yaptığı ilk sevkiyat ile başlayan ihracat yolcuğunda yurtdışı satış ağını sürekli genişleten Hidromek, bugün 82 ülkede yetkili distribütörü ve dünya çapında toplam 250’nin üzerinde satış ve servis noktası ile yurt dışı faaliyetlerine tüm hızıyla devam ediyor.

 

115 ÜLKEDE HİDROMEK MAKİNELERİ ÇALIŞIYOR

 

Hidromek’in önemli ihracat pazarları arasında İspanya, Fransa, Almanya, Bulgaristan, Polonya, Rusya, Tayland, Filipinler, Japonya, Avustralya, Şili, Cezayir, Tunus, Güney Afrika yer alıyor. İhracat rotasına yakın zamanda Çek Cumhuriyeti, Tayvan, Malta, Guam, Fildişi Sahilleri, Sierra Leone gibi yeni ülkeler de ekleyen Hidromek’in iş makineleri bugün 115 ülkede çalışıyor. Hidromek, AR-GE ve tasarım çalışmaları ile ürün gamını genişletirken küresel pazardaki yerini artırma hedefiyle de mevcut pazarlarına yenilerini ekleyerek bayi ağını güçlendirmeye devam ediyor.

 

DÜNYANIN EN BÜYÜK 50 İŞ MAKİNELERİ ÜRETİCİSİ ARASINDA

 

İş makineleri konusunda tüm dünyaya bilgi tedariki sağlayan ve sektöre referans oluşturan basın kuruluşu KHL Group’un hazırladığı, dünyada iş makineleri üreten en büyük firmaların sıralandığı uluslararası ‘Yellow Table’ listesinde 2021 yılında da bulunan Hidromek, listede 8’inci kez yer aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top