Pİ MAKİNA’DA GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

ONUR KALKAN - SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRÜ

TÜRKİYE’NİN EN KÖKLÜ VE EN BÜYÜK YERLİ İŞ VE İNŞAAT MAKİNESİ ÜRETİCİLERİNDEN BİRİ OLAN Pİ MAKİNA, SATIŞ VE PAZARLAMA DİREKTÖRLÜĞÜ GÖREVİNE ONUR KALKAN’I GETİRDİ. KALKAN, YENİ GÖREVİYLE BİRLİKTE YURT DIŞI PAZARINDA ETKİNLİK ALANINI GENİŞLETEN VE İHRACAT RAKAMLARINI BÜYÜK ÖLÇÜDE ARTIRAN FİRMANIN TÜM PAZARLAMA VE SATIŞ FAALİYETLERİNİN YÜRÜTÜLMESİNDEN SORUMLU OLACAK.

 

 

Pi Makina’da Reklam Tasarım, Kurumsal İletişim ve son olarak Pazarlama & Marka Müdürlüğü görevlerini başarıyla yürüten KALKAN, farklı görev tanımlarıyla yaklaşık 10 yıldır firma bünyesinde yer alıyor ve 3 yıldır Pi Makina’nın da içinde bulunduğu ERG Şirketler Grubu’nun Marka Müdürlüğü görevini üstleniyor.

 

 

Hacettepe Üniversitesi Maden Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini tamamlayan Onur KALKAN, akademik hayatına, Bilkent Üniversitesi Yönetici Geliştirme Programı’yla devam etti. Eş zamanlı olarak; Görsel İletişim ve Tasarım, E-Ticaret, Dijital Pazarlama, Turquality Marka Destek Programı, Marka İletişimi ve Satışa Yönelik Pazarlama alanlarında çalışmalar gerçekleştirerek, bu alanlarda uzmanlığa sahip oldu.

 

 

KALKAN’ın görev yaptığı ERG grup şirketler bünyesinde; Deriner Barajı ve Ankara-Niğde Otoyolu Projesi gibi büyük ölçekli projeler üstlenen ERG İnşaat, petrol ve enerji sektöründe çalışmalar gerçekleştiren Atlı Enerji, restoran ve turizm sektöründe tanınmış markalara sahip Bemse Gıda gibi farklı alanlarda faaliyet gösteren şirketler yer alıyor.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top