ROTA’DAN 23 NİSAN “SENDEN BİR PARÇA” ETKİNLİĞİ

NSK GROUP, YAKLAŞIK 250 ÇALIŞANININ 2-10 YAŞ ARASI ÇOCUKLARININ KATILIMIYLA 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMINI “SENDEN BİR PARÇA” ETKİNLİĞİ İLE KUTLADI.

 

NSK Group, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 101. yılını “Senden Bir Parça” etkinliği ile kutlamanın mutluluğunu yaşıyor. NSK Group’un düzenlediği “Senden Bir Parça” etkinliğine yaklaşık 250 NSK Group çalışanının 2-10 yaş arası çocuğu katıldı. Çocuklara her bir parçası bir bütünü oluşturan 64 parçalık bir resim ve boyama kalemleri verildi. Her çocuk kendisine verilen parçayı boyayarak resimleri teslim etti. Çocukları çok heyecanlandıran bu resimler fabrikanın sergi duvarına çalışanlar tarafından birleştirildi. Koronavirüs tedbirlerine uyularak yapılan etkinlikte ortaya 23 Nisan için anlamlı bir boyama çıktı.

 

 

Etkinliğe katılan her bir çocuğa hediye

Ayrıca şirket etkinliğe katılan her bir çocuğa çanta, etkinlik kitabı ve 23 Nisan’ı evlerinde coşkuyla kutlamaları için bayraklar hediye etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

scroll to top